خانه

M.G.M

یوبوت (U-BOOT)

وافل (waffle slab)

عرشه فولادی

خدمات

اخبار

مقالات

پروژه ها

دانلود

سوالات متداول

نمایندگی ها

گالری

تماس با ما

چرا M.G.M

083-38395269    شنبه تا پنج شنبه ۸صبح تا ۶ بعداز ظهر

تماس با ما

«اولین و تنها دارنده تأییدیه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در غرب کشور»

چرا M.G.M :

1- گروه M.G.M مفتخر است که به عنوان تنها دارنده تأییدیه فنی از مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی در غرب کشور، به فعالیت خود می­ پردازد.

2- تیم طراحی گروه M.G.M دارای سابقه  طولانی در طراحی انواع سقف‌ها مانند تیرچه بلوک، پیش‌تنیده، عرشه فولادی و یوبوت می‌تواند مطمئن‌ترین و در عین حال اقتصادی‌ترین طرح را ارائه نماید.

3- این گروه تاکنون موفق به طراحی، تامین مصالح و اجرا در بیش از 5 استان کشور گردیده و هدف خود را گسترش تکنولوژی‌های نوین به کلیه شهرها و حتی شهرستان‌های کشور عزیزمان ایران قرار داده است.

4- وجود بخش‌های مستقل مدیریت، مالی، فروش، اداری، طراحی فاز یک و طراحی فاز دو باعث می‌شود تا کارفرمایان به صورت پیوسته خدمات مورد نیاز خود را از بخش‌های تخصصی آن‌ها دریافت نموده و همیشه کارشناسی مطلع از شرایط کارفرما، مسئول و پاسخگوی خدمات مورد نیاز می‌باشد.

5- از آنجایی که گروه M.G.M در تمام زمینه‌های اجرایی فعال می‌باشد، می‌تواند بهترین گزینه را برای پروژه‌های شما بدون پافشاری بر سیستمی خاص ارائه دهد و هیچ‌گاه به دلیل منافع خود به صورت غیرمنطقی بر یکی از تکنولوژی‌های موجود اصرار نمی‌ورزد.

6- گروه M.G.M با داشتن دو خط تولید کاملاً مستقل می‌تواند، درخواست کارفرمایان را در کمترین زمان ممکن تولید و ارسال نماید. با ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده محصولی با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه می‌شود.

7- با توجه به قرارگیری کارخانه تولید قالب‌های یوبوت گروه در استان تهران امکان خدمت رسانی به تمام استان‌های کشور به صورت تقریباً یکسان و به آسانی امکان‌پذیر می‌باشد.

8- گروه M.G.M طبق آخرین توصیه‌های مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن شکل قالب‌های یوبوت خود را تغییر داده و کلیه ضوابط اعلام شده را در محصولات خود محرز نموده است. هرچند تولید یوبوت دوبل هزینه گزافتری نسبت به دیگر یوبوت‌ها دارد، اما این گروه در راستای استفاده صحیح از تکنولوژی‌های نوین همچنان به تولید و ارائه قالب‌های یوبوت دوبل می‌پردازد.

9- یکی از بزرگترین افتخارات گروه M.G.M ، همکاری با کارفرمایان محترم در بیش از یک پروژه می‌باشد. تداوم این ارتباط نشان اعتماد آن‌ها و رضایت از خدمات و محصولات ارائه شده می‌باشد.

10- این گروه جهت خدمات رسانی بهتر، از نمایندگان در استان‌های مختلف استفاده نموده و حسن شهرت این شرکت‌ها و افراد، یکی دیگر از موفقیت‌های گروه M.G.M می‌باشد.

11- وجود سیستم‌های متمرکز داخلی در دفتر مرکزی مانند CRM، BPMS، اتوماسیون اداری و ... باعث می‌گردد درخواست‌های کارفرمایان بلافاصله ثبت و اقدامات لازم بر روی آن‌ها صورت پذیرد و میزان خطای انسانی کاهش یابد.

12- همکاری علمی پژوهشی با مراکز علمی و برگزاری همایش و سمینارهای مختلف در شهرداری‌ها و سازمان‌های نظام مهندسی جهت آشنایی بیشتر مهندسان با مبانی محاسبات و اجرا از دیگر فعالیت‌های گروه M.G.M می‌باشد.

13- به منظور آشنایی بیشتر علاقمندان به سیستم دال‌های مجوف یوبوت و پروژه‌های گروه M.G.M ، کارفرمایان می‌توانند با هماهنگی‌های لازم به بازدید از پروژه‌های انجام شده و قالب‌های تولیدی بپردازند.

14- به روز رسانی مداوم اطلاعات مندرج در سایت تبلیغاتی گروه M.G.M و ارائه مقالات و اخبار علمی، فنی در زمینه‌های مرتبط با ساختمان از دیگر خدمات گروه M.G.M می‌باشد.

15- به منظور اجرای درست و صحیح سیستم‌های نوین، کارشناسان فنی این گروه به تهیه دستورالعمل‌ها، نکات اجرایی و مقالات مختلف علمی پرداخته‌اند که به آسانی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

خانه

M.G.M

یوبوت (U-BOOT)

وافل (waffle slab)

عرشه فولادی

خدمات

اخبار

مقالات

پروژه ها

دانلود

سوالات متداول

نمایندگی ها

گالری

تماس با ما